Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #131

Witajcie w Androidowych Okazjach. To już 131 raz, kiedy spotykamy się w tym miejscu, by podzielić się z Wami obowiązującymi promocjami. Przepadacie za serią GTA? A może wolicie łamigłówki, czy zaawansowane zręcznościówki? Zostańcie na dalszą część wpisu, bo będzie warto :)

Propozycje na dziś są bardzo przyjemne: Grand Theft Auto III  (przecena z $4,99 na $2,99, czyli 13,99 PLN), Unmechanical (przecena z $4,99 na $2,99, czyli 13,99 PLN), oraz Max Payne Mobile (przecena z $2,99 na $1,99, czyli 8,99 PLN). Miłej lektury! :)

Grand Theft Auto III

Twórcy serii GTA postanowili zrobić swoim wiernym graczom niespodziankę i przeceniło kilka tytułów Grand Theft Auto. W tym wpisie prezentowana jest ,,trójka”, jednak jak pogmeracie dalej, znajdziecie również inne promocje :)

Na czym polega zabawa w znanej i popularnej samochodówce? Na przemieszczaniu się po mrocznym, zakłamanym i pełnym różnorodnych wartości świecie. Zdobywanie nowych bryk, małe ,,kradziejstwa” i wypadki to normalka w GTA :)

Grand Theft Auto III  (przecena z $4,99 na $2,99, czyli 13,99 PLN). Pobierz w Google Play.

Unmechanical

Macie ochotę na łamigłówkę? Świetnie się składa. Pobierajcie Unmechanical i bawcie się w najlepsze przez godziny. Wcielcie się w rolę małego robocika, który podróżuje w powietrzu, starając się wydostać z podziemia.

By poczuć wolność, należy rozwiązywać różnego rodzaju zadania. Czasem wiąże się to z dłuższym pozostawaniem na planszy i debatowaniem na temat możliwych rozwiązań :) Zdecydowany hit.

Unmechanical (przecena z $4,99 na $2,99, czyli 13,99 PLN). Pobierz w Google Play.

Max Payne Mobile

Max Payne, wielokrotnie nagradzana gra akcji jest teraz dostępna w promocji na urządzenia z Androidem. Pewien przystojniak wrobiony celowo w morderstwo jest obecnie ścigany przez policję i mafię. Oczywiście tym przystojniakiem jesteśmy my. Naszym zadaniem jest doprowadzenie do oczyszczenia swojego imienia.

W tym celu poruszamy się po świecie i staramy się coraz lepiej posługiwać bronią. Grafika w grze jest wyjątkowo dobra, przez co zabawa jest przednia i można w mobilnej produkcji spędzić wiele godzin :)

Max Payne Mobile (przecena z $2,99 na $1,99, czyli 8,99 PLN). Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button