Little Bandits – dobry RPG to podstawa!

Little Bandits to RPG, w którym wcielamy się w role małych wojowników. Z okolic, w których toczy się akcja, ktoś porwał wszystkich różdżkarzy. Naszym celem jest znalezienie zaginionych i toczenie epickich walk z różnorodnymi przeciwnikami.

Ucząc się od początku z tutorialem, szybko jesteśmy w stanie ,,pojąć” zasady. Dowiadujemy się, że możemy poruszać się po różnych rejonach w grupach – niekoniecznie samodzielnie. Ewentualne potyczki będą wtedy rozdzielone na wszystkich naszych podopiecznych, a co za tym idzie – jednostki mniej ucierpią.

Wykupując kolejnych bohaterów, podnosimy ich poziom doświadczenia. Mamy do wykorzystania specjalne power-upy, dzięki którym nasze ataki są silniejsze, a przeciwnicy słabsi. W aplikacji wyznaje się zasadę: ruch za ruch. Jeżeli wykonamy ostrzał wszystkimi swoimi bohaterami, musimy być przygotowani na to samo z drugiej strony.

W trakcie gry zbieramy różnego rodzaju bonusy, jak na przykład eliksiry uzdrawiające. Kiedy czujemy, że któryś z naszych potrzebuje podniesienia na zdrowiu, serwujemy mu buteleczkę i szybko stawiamy na nogi.

Do pokonania mamy tryb kampanii. To w nim spędzamy najwięcej czasu. Warto jednak podkreślić, że autorzy postarali się o to, aby gracze zapamiętali ich produkcję. Dostajemy szanse na cotygodniowe spotkania z innymi graczami i walkę o ciekawe nagrody.

Pomiędzy poszczególnymi wyprawami, dbamy o wioskę. Budujemy w niej specjalne obiekty, które zwykle przynoszą nam pieniądze. Na dolnym pasku widnieją questy, za które często zdobywamy ekskluzywne nagradzajki. Polecam ;)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button