Amazing Magic Saga – podróbą czuć na kilometr

Znacie grę o nazwie Bubble Witch Saga? Oto dziś, w tym oto wpisie przedstawimy Wam jedną z największych i najbardziej perfidnych podróbek roku: Amazing Magic Saga.  Pytanie jest proste: czy twórcy tego ,,oryginalnego” dzieła dodali cokolwiek od siebie, czy skopiowali wszystko jak leci z popularnej gierki logicznej? Sprawdźmy.

Już od samego początku, czyli od planszy ogólnej, na której widzimy krainę z poszczególnymi etapami na myśl przychodzi nam pewna gra, w której już coś takiego widzieliśmy … Bubble Witch Saga! Uruchamiając pierwszy etap dopatrujemy się bąbelków przyczepionych do sufitu, czarownicy wyrzucającej kulki, oraz pojemników na spadające fanty. Skąd my to znamy? Bubble Witch Saga ma się rozumieć!

Autorzy Amazing Magic Saga najprawdopodobniej zapomnieli opająkach, które pojawiały się notorycznie w pierwowzorze ich skopiowanej produkcji. No ale cóż – przeżyjemy.

Bądźmy obiektywni na chwilę: zadaniem gracza jest wycelowanie w odpowiedni zbiór magicznych bąbli i wyrzucenie kulki, który czarownica trzyma w dłoniach. W momencie, gdy uda nam się rozwalić bardzo dużą ilość bąbelków na raz – dostajemy bonus w postaci porażenia prądem wszystkich elementów przyczepionych do sufitu i automatycznie przechodzimy do kolejnego levelu.

Całą recenzję można by przepisać z Bubble Witch Sagi, ale nie mogliśmy odmówić sobie przyjemności ,,zjechania” gry z kotem w logo. Czy nie można stworzyć czegoś swojego, autorskiego, oryginalnego?! Proponujemy odpuścić sobie pobieranie tej perfidnej kopii. Lepiej zaopatrzcie się w oryginał.

Chętni mogą pobrać Amazing Magic Saga za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 1/10 (za totalną kopię).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button