Real Guitar – mobilne struny

Każdy, kto gra na gitarze powinien mieć w swoim jabłuszkowym urządzeniu aplikację, która pozwoli na nierozstawanie się z ukochanym instrumentem nawet na chwilę. Czy darmowa wersja Real Guitar zapewni odpowiedni poziom gry? Sprawdziliśmy to na własnych uszach – chcecie wiedzieć jak narzędzie wypadło w naszej recenzji? Czytajcie niżej.

Wygląd aplikacji jest bardzo przyjemny. Na ekranie naszego iSprzetu widzimy struny gitary, przez które wystarczy przeciągnąć palcem, aby uzyskać efekt dźwiękowy. Jeżeli chodzi o jakość dźwięku i podobieństwo do prawdziwej gitary klasycznej, bądź akustycznej – produkcja stoi na wysokim poziomie. Ja grając przez lata na klasyku nie słyszę jakiejś porażającej różnicy w odbiorze.

Aplikacja umożliwia strojenie gitary i wybieranie odpowiednich akordów – niestety większość z funkcji programu jest zarezerwowana dla użytkowników, którzy wykupią pełną wersję produkcji, a ta jest dość droga. Dodatkowo twórcy aplikacji wsadzili do niej masę mikropłatności, które skutecznie odpędzają nas od zabawy na Real Guitar.

Jeżeli macie ochotę sobie po prostu popykać na strunach za pomocą własnych palców – pobierajcie śmiało. W darmowej wersji niestety nie będziecie mogli wykazać się swoimi zaawansowanymi umiejętnościami. Tak czy inaczej – warto pobrać i wypróbować. Ja, jako niedoszła profesjonalna gitarzystka podchodzę do Real Guitar bardzo sceptycznie.

Pobierz Real Guitar za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button