Amazing Land – Super Mario Bros w odmienionej wersji na Androida!

Chyba nie ma takiej osoby, która nie pamiętałaby gry na Pegasusa Super Mario Bros. Każdy dzieciak, który miał w domu Pegasusa, posiadał także grę Super Mario. I godzinami siedziało się przed telewizorem, próbując pokonać wszystkie potworki, żółwie, żarłoczne rośliny, ognie i wiele innych, tylko po to, aby dotrzeć do księżniczki i uratować ją. Dlatego też gra Amazing Land będzie prawdziwą gratką dla wszystkich fanów tej starszej wersji. Wielką zaletą jest przede wszystkim to, że możemy zagrać w nią na naszych telefonach na Androidzie.

Wcześniej gra występowała tylko w wersji Flash, jednak ponieważ zyskała tak wiele fanów na całym świcie i cieszyła się ogromną popularnością, dzięki czemu twórcy postanowili przenieść ją także na Amdroida. Gra Amazing Land jest klonem Super Mario Bros. Jednak mamy tutaj pewną nowość. Bowiem główną bohaterką, w którą się wcielamu jest dziewczyna. Tak właśnie tak, dziewczyna. Do przejścia mamy tutaj aż 12 poziomów, które wbrew pozorom wcale nie są takie łatwe, a więc z góry przygotujcie się na naprawdę dużo dobrej i dającej satysfakcję zabawy. Sterowanie jak zwykle opiera się na dotykaniu ekranu w odpowiednim miejscu. Dlatego jeśli lubiliście starsza wersję, to ta również przypadnie wam do gustu.

Jeśli chodzi o grafikę, to jest ona taka sama jak w starszej wersji tej gry i pomimo, że nie jest ona zbyt dobra, to zawsze pozostaje w nas jakiś sentyment, dzięki czemu powracamy wspomnieniami do przeszłości. Muzyka również przypomina swoją poprzedniczkę. Dlatego pomimo innego wyglądu, bohatera i fabuły, bardzo łatwo wcielimy się w tę postać i z pewnością polubicie tę grę.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button