Pocket Legends – stwórz swojego bohatera i niszcz potwory!

Zapewne kojarzycie wiele gier MMORPG na komputer. Gry tego typu cieszą się coraz większą popularnością. Dlatego też już tylko kwestią czasu jest to, że powstaną podobne gry na Androida. No i w reszcie nastąpił ten moment, doczekaliśmy się. Spacetime Studios stworzyło Pocket Legends. Jest to pierwsza tak rozbudowana gra MMO na telefony komórkowe. Dlatego fani tego typu gier będą nie lada gratką dla wszystkich fanów.

Jeśli chodzi o system gry, to nie różni się zbytnio od tytułów na komputery stacjonarne. Na samym początku naszym zadaniem jest stworzenie własnej postaci. Zatem wybieramy odpowiednią klasę i przechodzimy przez przygotowany tutorial. Cieszy to, że gra stworzona została w trójwymiarze. Bowiem na pewno lepiej wcielimy się w naszą postać, a emocje będą większe. Jeśli chodzi o fabułę, to nie jest ona skomplikowana. Jak to bywa w tego typu grach, musimy kogoś ochraniać – jednak nie do końca o to tu chodzi. Gra jest bowiem typowym hack’n’slash, dzięki czemu liczy się tutaj głównie wybijanie kolejnych grup potworów i zdobywanie coraz to wyższego poziomu. Bohaterów i postaci mamy do wybory naprawdę dużo. Na pewno tytuł ten jest do wypróbowania. Wiadomo, że nie jest on dopracowany jak komputerowe odpowiedniki, jednak od telefonów komórkowych jeszcze długo nie będzie można wymagać tego samego, co od stacjonarnego sprzętu.

Grafika zapewne zaskoczy wielu z was, przede wszystkim swoją jakością. dlatego też gra staje się coraz lepsza. Muzyka również nie pozostawia wiele do życzenia, ponieważ jest odpowiednio dopasowana.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button