Zookeeper BATTLE – 3 miliony pobrań

Jest przeznaczona dla urządzeń z systemem Android, ale również iOS.

Gra, która pewnie towarzyszy wam od długich lat w końcu do pobrania za darmo w sklepie Google Play.
Długoletni fani pewnie znają już zasady gry Zookeeper, lecz nie oznacza to, że nowicjusze będą mieć problemy z poruszaniem się po planszy.

Teraz możecie brać udział w turnieju i starać się złapać jak najwięcej zwierzątek. Przez to macie możliwość zdobycia dodatkowej nagrody! Oczywiście z każdą aktualizacją dochodzą nowe dodatki, więc grajcie i czekajcie na to, co gra wam przyniesie.

Nigdy nie wiesz na jakiego przeciwnika trafisz, więc licz się z tym, że pokonanie go będzie bardzo trudne. Można by rzec, że wręcz niemożliwe.

Za każdym razem ty i twój przeciwnik będziecie mieli takie same plansze. Gdy pozbędziecie się z planszy grupki zwierząt, w jednym i w drugim przypadku zostaną wprowadzone te same zwierzęta. Macie równą szansę na wygranie. Szczęście zależy od waszego refleksu.

Nie wiesz jak złapać zwierzęta?
To proste. Otóż musisz kliknąć na stworzenie i przesunąć je tak, aby znaleźć mu jeszcze dwóch przyjaciół. Oczywiście najważniejsze jest to żeby sąsiadowały ze sobą, gdyż będąc daleko od siebie połączenie będzie niemożliwe.

Gdy potrzebujesz pomocy wystarczy, że wymienisz się kodem z innymi użytkownikami a dostaniesz pomoc. W przypadku tej gry za wpisanie 10 kodów otrzymujesz butelkę z energią, która na pewno przyda Ci się w kolejnej walce.

Myślę, że jedynym minusem jest to, że za dodatki trzeba płacić realnymi pieniędzmi.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button