My Kingdom For The Princess III – wybierz odpowiedniego kandydata do ręki księżniczki!

Wielu z was zapewne lubi bajki. Najczęściej występują w nich smoki, księżniczki i królestwa. W szczególności dziewczyny uwielbiają tego typu tematy. Gdy księżniczka czeka na swojego księcia, którzy przybędzie do niej na białym koniu. Dlatego zapewne liczne osoby poznały już grę My Kingdom for the Princess. Jednak myślę, że gra ta jest dobra zarówno dla dziewczyn jak i dla chłopaków.

W trzeciej już odsłonie tej jakże fascynującej gry znane już z poprzednich części piękne krajobrazy oraz niezwykle interesująca fabułę, która składa się z wyścigu z czasem, symulacji i planowania strategicznego. Gra przedstawia nam trzech bohaterów, którzy walczą o rękę księżniczki. Naszym zadaniem jest wyłonić najlepszego spośród kandydatów dla księżniczki Elizabeth. Jednak aby wypełnić naszą misję, musimy wykonać szereg zadań, przetrwać zdradę, a także uratować kraj przed ruiną. W tej części jednak czeka na was wiele niespodzianek. Bowiem pracownicy będą o wiele bardziej skrupulatni, każdy zbudowany budynek przynosi znacznie większe zyski, trzeba odnaleźć pięć magicznych przedmiotów, mamy także do dyspozycji nowy, kolorowy interfejs, do zdobycia są również unikalne trofea, przed naszymi oczyma odsłoni się wiele pięknych komiksów, a także mamy do dyspozycji stopniowaną skalę trudności. Oczywiście najważniejszym zadaniem będzie zbudowanie zamku, tym razem przy pomocy niedźwiedzia.

Grafika komiksów jest bardzo dobra, są to bowiem rysowane postacie, postacie i budynki w grze są również wykonane w bardzo dobrej jakości. Muzyka jest naprawdę dobra, rzadko można znaleźć tak oryginalną, dobrą i wprowadzającą nas w odpowiedni klimat ścieżkę dźwiękową.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button