Let’s Golf! 3 HD – zagraj w golfa!

Lubicie sport? Każdy z was zapewne orientuje się, że dyscyplin sportowych jest bardzo wiele. Zdecydowanie najpopularniejsza jest oczywiście piłka nożna, koszykówka oraz siatkówka. Jednak mniej popularnych, a równie przyjemnych nie brakuje. Jedną z takich dyscyplin jest na przykład golf. Jest on niezwykle popularny za granicą, jednak w Polsce również staje się on coraz bardziej popularny. Jest przede wszystkim niezłym odprężeniem po ciężkim tygodniu pracy. Jednak jeśli nie możecie pojechać na pole golfowe i zagrać, to może warto zaopatrzyć się  w grę Let’s Golf 3 HD.

W grze tej możemy wcielić się w dziewczynę lub chłopaka. Następnie można odpowiednio ubrać naszego bohatera, czyli wybrać mu odpowiednie włosy, czy dodać jakieś dodatki. Dzięki tej grze również zwiedzimy cały kosmos z naszą ulubioną parą kijów golfowych w ręku. Bowiem terenów do grania mamy naprawdę wiele. Gra ma możliwość włączenia trybu multiplayer, dzięki któremu będziemy mieli okazję stanąć w szranki z naszym najlepszym przyjacielem i rozegrać najlepszą partię w naszym życiu. Wielki plus tej gry to z pewnością naprawdę duża ilość map oraz tryb mini-gry dzięki, którym podszkolimy się w grze w golfa. Oczywiście możemy również zdobyć dodatkowe punkty poprzez trafienie piłką w gwiazdę i zebranie całego napisu GOLF.

Grafika jest naprawdę dobra, aczkolwiek ludziki mają tutaj jeszcze trochę do życzenia. Muzyka mogłaby być lepsza, bowiem trochę nudzi. Dlatego powinna być zdecydowanie weselsza i bardziej rozrywkowa. Dźwięki są dobre oraz możemy usłyszeć komentarze od naszych graczy.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button