Amateur Surgeon 2 – zostań chirurgiem

Chcieliście kiedyś przeprowadzić operację chirurgiczną? Jeżeli tak, ale nie macie możliwości zrealizowania swojego marzenia w realnym świecie, powinniście przyjrzeć się produkcji Amateur Surgeon 2. Umożliwia ona bowiem wcielanie się w rolę dość staroświeckiego lekarza, który w niezwykle nietypowy sposób usuwa wszelkiego rodzaju ciała obce znajdujące się w ludziach.

Opisywana w tym wpisie gra nie ma skomplikowanych reguł. Nie oznacza to jednak, że nie jest wymagająca. W końcu przychodzi nam w niej leczyć ludzi, a to – jak wiadomo – nie należy do łatwych czynności, nawet jeśli mówimy o świecie wirtualnym, a nie rzeczywistym.

Tak, jak pisaliśmy, w Amateur Surgeon 2 przychodzi nam odgrywać rolę chirurga, który w swoim domowym zaciszu, na emeryturze, otworzył prywatny gabinet. Nie ma on jednak pieniędzy na profesjonalny sprzęt, dlatego stara się wyleczyć pacjentów przy pomocy wszystkich znanych mu metod.

Jakie są to metody? Na przykład, wycinanie skóry przy pomocy noża do pizzy, znieczulanie z wykorzystaniem płomienia oraz wyciąganie przedmiotów…tradycyjnym odkurzaczem. Żeby było ciekawiej, każdy z owych przyrządów chirurgicznych można sobie zmodyfikować, dzięki czemu są one skuteczniejsze, a przede wszystkim – sprawiają mniejszy ból.

Sam sposób przeprowadzania operacji w produkcji studia Adult Swim jest dość wymagający. Poza precyzją musimy bowiem podczas każdego zabiegu wykazać się także delikatnością. Jeżeli nie spełnimy tych warunków, puls naszego pacjenta zacznie drastycznie spadać (oczywiście, jest to widoczne na wyświetlaczu) aż w końcu umrze, a nam – rzecz jasna – nie uda się wykonać powierzonego nam zadania.

Mimo że nie spodziewaliśmy się po Amateur Surgeon 2 specjalnie ładnej oprawy graficznej, musimy przyznać, że wizualnie gra ta prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Poza tym stworzona ona została w dość humorystyczny sposób, co, nie zamierzamy ukrywać, bardzo przypadło nam do gustu.

Do końca dzisiejszego dnia grę z tego wpisu można pobrać w AppStore zupełnie za darmo. Później będziecie już musieli za nią płacić, dlatego warto się pospieszyć i jeszcze dziś zajrzeć do wirtualnego sklepu iOS-a.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button