Action of Mayday: Zombie World – zapisz się w historii, jako wszechstronny zabójca

W Action of Mayday: Zombie World przychodzi nam wcielić się w rolę agenta specjalnego o imieniu Jerry. Funkcjonariusz FBI został poproszony o przeprowadzenie szeregu misji zleconych przez ONZ. Główny celem każdego ataku jest walka z zombiakami, które opanowały wszystkie części świata.

Akcja gry toczy się w różnych miejscach. Początkowo jest to lądowisko dla helikopterów, później park, a z czasem Biały Dom, czy Tower Bridge. Każde miejsce wymaga specjalnego przygotowania. Zombie ukrywają się, starając się nas złapać ,,od tyłu”. Na szczęście poruszamy się samochodem, więc pokonanie bariery auta stanowi dodatkowe wyzwanie dla przeciwników.

Zapas broni jakim dysponujemy jest bardzo duży. 30 rodzajów broni, w tym rakiety – AK-47, M249, P90, Scorpion, SVD, umożliwiają nam bardzo ciekawą rozgrywkę.Wraz z postępami w grze (do przejścia jest ponad 60 misji), rośnie liczba amunicji i różnego rodzaju dodatkowych fantów do zabijania. Warto zwracać uwagę również na pojazd. Jeżeli jest zniszczony, poziom naszego życia spada, sprawiając, że misja wisi na włosku.

Im szybciej pokonujemy zombie, tym lepiej. Wszystkich gatunków jest 20 – to już o czymś świadczy. Najrozsądniej jest celować w głowę. Niektóre zombiaki potrzebują więcej strzałów, by umrzeć na śmierć, inne natomiast powalamy jedną serią. Najcięższe do uśmiercenia są jednostki z dodatkowym uzbrojeniem. Nie dajcie się zwieźć słodkim zwierzakom na planszach – one również są zarażone zombiaczym wirusem i należy je eliminować.

W niektórych misjach przychodzi nam bronić bunkrów, strzelać z helikoptera, jaki wytrawny snajper, a czasem wcielamy się w rolę zwykłego ochroniarza, który panuje nad bezpieczeństwem w domu.

Graficznie produkcja studia Toccata Technologies prezentuje się wręcz wybornie. Jeżeli miałabym oceniać ją szkolnymi notami, zdecydowanie dostałaby 5 ;) Sterowanie jest równie dobre, jak cała reszta. Nic, tylko grać i grać. Polecam!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button