Galaxy Trio: Brick Breaker – nie taki arkanoid straszny, ak go odpicują!

Galaxy Trio: Brick Breaker to nowoczesny arkanoid, którego akcja toczy się w kosmosie. Co prawda większości z Was prawdopodobnie ta kategoria gier kojarzy się z prehistorią, lecz gwarantuję, że w aktualnej odsłonie, z ponad 130 levelami gra prezentuje się ciekawie.

a

Naszym odgórnym celem realizowanym w każdej planszy, jest walka z kosmitami, którzy zajęli nasze terytorium. Musimy przy pomocy kulek i ruchomej platformy w taki sposób rozbijać bloczki, by pokazać kto tu rządzi.

Często się zdarza, że do uratowania mamy określoną liczbę bloczkowych zwierzątek. Oznacza to, że spadające z góry postaci musimy łapać na paletkę. Jeżeli z ,,nieba” sypią się płomienie i pociski, jedyne co nam pozostanie, to zwiewać. Przeciwnicy są często uzbrojeni i starają się nas wyeliminować poprzez atak. By temu zapobiec, warto zbierać wszystkie power-upy w trakcie rozgrywki, bądź dokupić kilka w sklepie dla gracza.
Pieniążki jesteśmy w stanie zarobić dość szybko. Pokonanie 10 poziomów zajęło mi co prawda trochę czasu, ale jednocześnie umożliwiło zakup kilku przydatnych obiektów.

b

Wśród ulepszeń paletki znajdziemy jej poszerzenie, specjalny drut kolczasty pod napięciem, który niszczy wszystko co tylko się do niego zbliży, broń na kilkanaście sekund, spowolnienie, bądź przyspieszenie.

Dysponujemy 5 życiami. Jedno zmarnowane ładuje się 10 minut, więc jeszcze stosunkowo krótko. Łącząc się ze znajomymi przy pomocy Facebooka możemy być pewni, że serduszek będziemy mieć pod dostatkiem, bo w końcu ktoś nam chętnie je ofiaruje.

W aplikacji studia AndromedaGames spotkamy się również z globalnymi i krajowymi statystykami. Póki co rekordy są iście kosmiczne, więc niechętnie do nich zaglądam. Może z czasem, gdy moje umiejętności się podbudują, odważę się zajrzeć do rankingu ;)

c

Gra co prawda wygląda ładnie i kolorowo, oferuje miłą ścieżkę dźwiękową i masę leveli, lecz w mojej opinii jest odrobinę zbyt monotonna. Po kilkunastu poziomach człowiek staje się ospały i ma ochotę na przerwę. Niemniej jednak polecam ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button