Nagrywanie rozmów

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji” Angelika zaprezentuje Lifesum – ciekawą aplikację, która pomoże Wam zadbać o zdrowy styl życia. Ponadto przetestuje MyTaxi do zamawiania taksówek.

Lifesum posiada w swojej bazie mnóstwo produktów spożywczych wraz z dokładną specyfikacją. Można je dodawać do dziennika i śledzić swoje posiłki każdego dnia. Ale to jeszcze nie wszystko. Aplikacja potrafi współpracować z programami do obserwowania aktywności fizycznej. Analizuje czas i rodzaj ćwiczenia, a także śledzi postępy. Zdrowo spędzony dzień jest na koniec nagradzany kolorem zielonym. Możecie też liczyć na drobną motywację. Dostępne są specjalne wykresy oraz dane aktualizowane na bieżąco. Dzięki temu użytkownik otrzymuje informacje zwrotne i wie co poprawić. Plusem jest też prosta obsługa i przejrzyste menu. Minus to z kolei rejestracja, która w przypadku Lifesum może sprawić drobne problemy.

MyTaxi pomoże w wybraniu najbardziej korzystnego dla Was przewoźnika. Aplikacja w błyskawiczny sposób pozwala zamówić taksówkę bez konieczności mozolnego szukania w sieci. Ponadto jest bezpłatna i udostępnia szereg różnych udogodnień. Jakich? Przede wszystkim umożliwia bezgotówkowe opłacenie taryfy oraz obliczenie opłaty za kurs. Dzięki temu nie zdziwicie się, gdy kierowca na koniec podróży wręczy paragon. Program korzysta z nadajnika GPS, przez co nie trzeba nawet nigdzie dzwonić – wystarczy tylko kilka kliknięć, a kierowca odnajdzie Was po współrzędnych geograficznych. MyTaxi pozwala też śledzić lokalizację taksówki na mapie, zamawiać kurs z wyprzedzeniem, a nawet rezerwować ulubionych kierowców.

W pojedynku spotkały się aplikacje, które nagrywają rozmowy na Waszych smartfonach. Nigdy nie wiadomo kiedy przyda nam się funkcja nagrywania rozmów w telefonie. Jedni chcą wykorzystać nagrania jako dowód, a inni czują się lepiej, gdy mają zapisany głos ukochanej osoby. Porównałam dwie aplikacje, które mogą okazać się do tego pomocne, czyli „Rejestrator rozmów” i „Smart Auto Call Recorder”.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button