Probe the Humans – UFO nawiedziło farmę

Możemy się tylko domyślać, że wśród naszych Czytelników znajdzie się przynajmniej kilku takich, co w latach młodości oglądało różne programy i seriale o UFO albo chociaż śledziło bieżące sprawy bohaterów serialu „Z Archiwum X”. Mamy więc nadzieję, że przynajmniej co niektórym z Was spodoba się opisywana w tym wpisie dość „świeża” produkcja Probe the Humans, w której to rolę główną ogrywają kosmici podróżujący swoim statkiem zwanym popularnie latającym talerzem.

W produkcjach dotyczących kosmitów najczęściej to gracz wciela się w człowieka niszczącego przedstawicieli obcej cywilizacji. W Probe the Humans jest jednak inaczej. Tutaj bowiem to kosmici panują, a my jednym z nich sterujemy i atakujemy jedną z amerykańskich farm.

Zasady opisywanej przez nas gry nie są skomplikowane. W Probe the Humans nasze zadanie polega jedynie na lataniu statkiem kosmicznym i zbieraniu wszystkiego, co napotkamy. To znaczy, nie do końca „wszystkiego”. Jeżeli bowiem naszym łupem nie padną ludzie, zwierzęta bądź złote monety, nasz nowoczesny, latający talerz ulegnie awarii i dość szybko będziemy musieli zapomnieć o inwazji.

Jeśli chodzi o wspomniane przez nas wyżej monety, to warto dodać, że nie zostały one stworzone tylko dla samej zasady. Możemy bowiem za nie dokupować różnego rodzaju ulepszenia do naszego statku, dzięki którym będziemy w stanie lepiej się bawić i – oczywiście – zdobywać jeszcze większą ilość punktów.

Do samej oprawy graficznej produkcji GameResort nie można mieć większych zastrzeżeń, gdyż prezentuje się całkiem nieźle. Niektórych z Was powinien zainteresować fakt, iż w aplikacji na Androida istnieje opcja, dzięki której możemy zmienić jakość szczegółów wyświetlanych w Probe the Humans. Dzięki temu możemy w kierowcę UFO pobawić się nawet na słabszym sprzęcie.

Jeżeli zatem macie ochotę nieco zakłócić relacje pomiędzy kosmitami a ludźmi, a przy tym trochę się rozerwać, opisywana w tym wpisie gra powinna być dla Was idealna. Tym bardziej, że można ją z Google Play i AppStore pobrać zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button