Ace Run – zombiak pędzi jak szalony

Standardowo – co któryś z kolei wpis na appsblog.pl musi dotyczyć zombiaków. Tak też dzieje się i tym razem – Ace Run to szalona gierka, w której napędzamy zwariowanego umarlaka, aby ten rozwalał wszystko, co spotyka na swojej drodze. Ma wbudowane coś na miarę skrzyni biegów – dzięki naszym palcom, zwiększa prędkość, przez co ma dużo większe pole do popisu, jeżeli chodzi o demolkę. Co niszczy nasz bohater? Kubły, kurczaki, świąteczne choinki, oraz inne przedmioty, jakie stanęły na jego drodze.

Zaczynamy swoją przygodę z zombiakiem od przesuwania palcem po ekranie jak szybko tylko potrafimy. Nasze paluchy napędzają skrzynię biegów zombiaka, jaką widać na dolnym pasku w grze. Czasem się zdarza, że nasz bohater złapie po drodze bunusa, dzięki któremu nasze palce mogą odpocząć. Na koniec etapu zwykle umarlak otrzymuje jakiś fant, który następnie może być przez nas użyty w dalszej grze. Powiem szczerze, że nie rozumiem fenomenu tej produkcji. Ale o tym poniżej.

Teoretycznie możemy przebrać swojego umarlaka nawet za świętego mikołaja, tyle że co to zmienia w całej grze? I tak nasze zadanie ogranicza się do napędzania zombie a następnie do przebierania go w różne czapki i buty. Mnie się nie podoba i natychmiast usuwam aplikację z szanownego, jabłuszkowego urządzenia. Szkoda czasu.

Pobierz Ace Run za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button