Pop Royale – gotowi, do startu… Popcorn!

Widziałem już wiele różnego rodzaju podróbek Fruit Ninja, ale ani razu nie zetknąłem się z pomysłem, by w tego typu grze zamiast owoców występował… popcorn. Jeżeli Wy także, z pewnością będziecie zszokowani pomysłowością autorów produkcji Pop Royale

W grze Pop Royale przychodzi nam tworzyć popcorn, ale nie w tradycyjny sposób, a przy użyciu kuchenki mikrofalowej. Na pewno mieliście już kiedyś styczność z saszetkami, które wkłada się do kuchenki na kilka minut, by otrzymać świeżutką, cieplutką prażoną kukurydzę, tak więc nie będę się na ten temat rozpisywał. Przede wszystkim dlatego, że nie jest to blog o kulinariach, a o aplikacjach mobilnych.

Tak jak wspomniałem na samym początku, Pop Royale to kolejna swego rodzaju podróbka Fruit Ninja. Na ekranie raz po raz pojawiają się ziarenka kukurydzy, a my musimy je siekać, by powstał z nich popcorn. Możemy decydować się na pojedyncze uderzenia albo też korzystać z możliwości tworzenia combosów. Te drugie są jednak trudne do zrobienia, gdyż wykonuje się je poprzez przesuwanie palcem po ekranie.

Autorzy Pop Royale przygotowali nie jeden, ale kilka trybów rozgrywki. Dzięki temu gra nie nudzi się zbyt szybko. Warto także wspomnieć o sporej ilości dostępnych w apce power-upów i dodatków urozmaicających zabawę. Produkcja z tego wpisu dostępna jest za darmo. Czy warto ją pobrać? Jeżeli lubicie tego typu gry, uważam, że tak. Wbrew pozorom, jest to bowiem coś oryginalnego.

Pop Royale do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button