Rail Racing Limited Edition – wyścigi na zabawkowym torze

Mieliście w dzieciństwie zabawkowy tor wyścigowy, po którym samochody poruszały się na specjalnych szynach? Jeżeli tak, to gra Rail Racing Limited Edition powinna obudzić w Was wiele wspomnień i zabić nudę, która od czasu do czasu dopada każdego z nas.

Akcja gry Rail Racing Limited Edition rozgrywa się na wspomnianym we wstępie zabawkowym torze. Jak się nietrudno domyślić, naszym celem jest wygrywanie poszczególnych wyścigów plastikowym samochodzikiem. W porównaniu z innymi produkcjami wyścigowymi, tutaj nie mamy swobody poruszania się po całej drodze, a możemy jedynie przemieszczać się po trzech odcinkach. Wbrew pozorom, znacznie utrudnia to wykonanie zadania, jednak daje nam dużo więcej satysfakcji przy wymijaniu przeciwników.

Twórcy opisywanej gry przygotowali dla nas aż 50 różnych poziomów, które usytuowane są w 5 wirtualnych pokojach. Początkowe tory wyścigowe są w miarę proste, jednak później sytuacja robi się coraz bardziej kręta i skomplikowana. Z biegiem czasu mamy także – rzecz jasna – dostęp do coraz większej ilości pojazdów. W sumie dostępnych w grze jest aż 16.

Sterowanie w Rail Racing Limited Edition opiera się na wirtualnych przyciskach. Strzałki pozwalają nam przeskakiwać z jednej szyny na drugą, natomiast pedał gazu – ruszać do przodu z zawrotną prędkością.

Graficznie Rail Racing Limited Edition prezentuje się całkiem dobrze. Gra obudziła we mnie wiele fajnych wspomnień i myślę, że podobnie będzie z Wami. Tak więc, stare wygi, brać się za pobieranie! :)

Rail Racing Limited Edition do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button