1001 Attempts – uwaga, spadające rakiety!

W grze mobilnej 1001 Attempts nie będziecie mieli wiele czasu, by zastanowić się nad kolejnych ruchem i obmyślić strategię działania. Pasuje Wam to? W takim razie nie zastanawiajcie się dłużej – już teraz bierzcie do ręki telefon i spróbujcie swoich sił we wspomnianej apce.

W grze 1001 Attempts wcielamy się w postać fioletowego, słodziutkiego kosmity, na którego uwzięli się Ziemianie. Naszym zadaniem jest unikanie pułapek zastawianych na naszego pozagalaktycznego przyjaciela. Wcale to proste nie jest, gdyż wśród wspomnianych przeszkód dostępne są, między innymi, nowoczesne rakiety balistyczne.

Oczywiście, poza samym uciekaniem, opisywana produkcja pozwala nam także na zbieranie porozrzucanych po planszy bonusów. Te w 1001 Attempts występują w formie diamentów. Każdy zebrany diament to odpowiednia ilość punktów. Jak się nietrudno domyślić, im więcej punktów zbierzemy – tym lepiej dla nas. Najlepsze wyniki są zapisywane, tak więc warto się starać!

Jeśli chodzi o sterowanie, nie trzeba tutaj wiele pisać. Wszystko opiera się na przeciąganiu palcem po ekranie i dotykaniu go w odpowiednim momencie. Na samym początku kosmitę ciężko jest okiełznać, jednak dość szybko dochodzi się do wprawy.

Graficznie 1001 Attempts bardzo przypadł mi do gustu. Gra jest pikselowa, a ja osobiście bardzo tego typu produkcje lubię. Rozgrywka w apce jest wciągająca, przez co nawet na chwilę nie chce się odejść od smartfona. Jednym słowem – cud, miód! Ale tylko przez pięć, dziesięć minut maksymalnie.

1001 Attempts do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button