Turbo FAST – ślimacze wyścigi wcale nie są takie powolne

Aplikacja o nazwie Turbo FAST to świetna propozycja dla osób, które lubią dobre wyścigówki w zabawnej oprawie graficznej. Bohaterem tego wyścigu będzie ślimak, który uwielbia pożerać pomidory. Na torze czuje się jak ryba w wodzie. Wykonuje niesamowite ewolucje, wpada w poślizgi, skacze nad drogą i przepędza wszystkich innych zawodników. Jak się przekonacie, ślimaki to wcale nie tak powolne zwierzaki, jak wcześniej sądziliście. Zakochacie się w tej produkcji.

Prawda, że ślimak na obrazku wyżej wygląda niesamowicie słodko? Tory, po jakich się porusza, zostały wyposażone w różnego rodzaju bajery. Do kilkanaście metrów będziecie spotykać pomidory, które są bardzo wartościowymi fantami w grze. Dzięki nim, Wasz przyjaciel będzie mógł się przeobrażać. Pomidorki posłużą również wtedy, kiedy będziecie chcieli ulepszyć swojego bohatera. Kiedy znajdziecie się na torze, będziecie musieli się mocno skupić, by w tym ślimaczym pędzie nie wypaść z trasy. Szata graficzna aplikacji jest bardzo pozytywna – dominują ciekawe efekty wizualne i kolorowe dodatki. Gra osadzona jest w bajkowym klimacie.

Jeżeli podczas wyścigu na torze zobaczycie świecące strzałki, kierujcie się w ich stronę. Jeżeli uda Wam się na nie wślizgnąć, będziecie mieli szansę na turbodoładowanie :). W grze można się ślizgać, wykonywać ewolucje i prowadzić ślimaka, jak prawdziwy samochód. Starajcie się zebrać jak największą ilość punktów – otrzymacie szansę na znalezienie się w tabeli liderów.

Pobierz Turbo FAST za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button