Bloom – kolorowanka dla trochę starszych

Jeżeli uważacie, że kolorowanki są dla dzieci, bardzo się mylicie! :) Bloom to najlepszy dowód na to, że nawet stare pierniki mogą doskonale bawić się kolorami.

Bloom występuje w dwóch wersjach: darmowej, oraz płatnej. Wersja bezpłatna jest okrojona i zawiera tylko skrawek tego, co można znaleźć w odmianie pro. Mimo tych ograniczeń, lite zupełnie wystarczy użytkownikowi, który z funkcji apki będzie korzystał kilka (a nie kilkadziesiąt) razy dziennie :)

Do odkrycia jest w sumie 600 wzorów. Dostęp do nieograniczonych zasobów mają tylko gracze pro. Chcąc bawić się za darmo, należy pogodzić się z tym, że w każdej z dziesiątek kategorii, tylko kilka obrazków jest darmowych. Dzięki codziennym bonusom, odblokowywane zostają kolejne grafiki, które już na stałe zostają nam przypisane.

Malowanie kolorowanek odbywa się na dwa sposoby. Pierwszy to kolorowanie z zupełną dowolnością, przy pomocy kilku narzędzi rysowniczych. Drugi z kolei wymaga od użytkownika barwienia tych elementów, które oznaczone są specjalnym symbolem (serduszkiem, trójkątem, gwiazdką itp.). Zarówno jedna jak i druga opcja, gwarantują naprawdę doskonałą zabawę na wysokim poziomie i są obecne w darmowej wersji.

Wśród przydatnych cech aplikacji należy wyróżnić: działanie w trybie offline, codziennie nagrody w postaci nowych książek z projektami, 100 różnych kolorów, różnorodność kategorii, oraz wspaniale zaprojektowany interfejs.

Jeżeli darmowa wersja to za mało, w każdej chwili można wykupić pełen dostęp do pełnego pakietu kolorowanek. Koszty dostępu do wersji pro są następujące:

  • 1 tydzień od 1,99 USD
  • 1 miesiąc od 4,99 USD
  • 
12 miesięcy od 34,99 USD

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button