Balloon Love – balonowe serduszka sprawdzą Twoją sprawność

Balloon Love to gra zręcznościowa, w której zajmujemy się zbijaniem kolorowych baloników. Darmowa wersja produkcji studia Unripe Grape pozwala na zmierzenie się z dwoma trybami: time, oraz survival. Dzięki zapisywaniu wyników, jesteśmy w stanie śledzić na bieżąco swoje postępy w grze.

Time to zabawa dla osób, które lubią walkę z czasem. W ciągu 60 sekund należy zbić jak największą ilość balonów. Należy pamiętać o tym, że dodatnie punkty otrzymujemy za pacnięcie wszystkich kolorów, z wyłączeniem czerni. Jeżeli zdarzy się, że przypadkiem dotkniecie ciemnego balonika, wynik zostanie pomniejszony o jeden punkt.

Survival przypadł mi bardziej do gustu. Wcale nie jest trudniejszy, a nie muszę się denerwować, że zostało mi tylko 10 sekund na pobicie rekordu. Ten tryb charakteryzuje się 5 życiami. Każde zbite czarne serce oznacza pozbawienie nas jednej szansy. Jeżeli wykorzystamy wszystkie życia, kończymy grę.

W ustawieniach gry możemy zmienić sobie tło. Korzystając z zasobów swojej rolki od aparatu, możemy za background ustawić dowolną fotografię. Niby nic, ale jednak cieszy. Oprawa audiowizualna produkcji nie jest na specjalnie wysokim poziomie. Myślę że to jedna z gier, które większość z nas uruchamia raz i usuwa na zawsze. Brak elementu zaskoczenia i ciągła powtarzalność sprawiają, że zabawa nudzi się po kilku minutach.

Uważam, że Balloon Love to fajna sprawa dla najmłodszych. Dzieci lubią proste gry, w których nie ma zbyt wielu opcji. Radosne barwy z pewnością umilą wolne chwile podczas przerwy wakacyjnej.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button