Go Go Ghost – upiornie dobra platformówka

Go Go Ghost to platformówka autorstwa Mobage. Dzieło pojawiło się w iOS-owskim sklepie pod koniec zeszłego tygodnia, a już zdołało pochłonąć mnie do reszty.

Produkcja jest początkowo dość prosta, więc mylnie można stwierdzić, że nic ciekawego dalej się zadziać nie może. Okazuje się jednak, że pokonywanie kolejnych misji jest na tyle interesujące i wciągające, że levele dosłownie są przez gracza wciągane, jak makaron spaghetti.

Akcja gry toczy się w wiosce duchów. Ta mała miejscowość została nawiedzona przez ohydne potwory. Na szczęście główny bohater – siwy duszek, posiada grono przyjaciół, którzy pomagają mu w rozprawianiu się z gromadką przeciwników.

W trakcie zabawy zbieramy złote monety, power-upy, oraz specjalne bonusowe pieniążki. W storze można dodać do swojego zaopatrzenia zarówno pomocników, jak i power-upy. Wśród fantów dających czasowe odpicowanie bohatera znajdziemy między innymi: przyspieszenie, przeobrażenie w wielkiego, metalowego robota, oraz inne.

Wśród przeszkadzajek warto wyróżnić głównie przepaści, ścianki, oraz wspomniane potwory. Póki nie znajdziecie się poza 10 levelem, raczej nie będziecie mieć problemów z uzyskaniem trzech gwiazdek na koniec. Później może być różnie.

Trzeba przyznać, że produkcja jest wykonana w bardzo ładny sposób. Mikropłatności oczywiście są dostępne (w końcu nikt nie rozdaje tysięcy diamentów za darmo). Z doświadczenia jednak wiem, że tego typu gierki można przejść bez wydawania nawet jednego prawdziwego grosza.

Jeżeli jesteście fanami Facebooka, możecie dzielić się swoimi wynikami z przyjaciółmi, oraz zachęcać ich do wspólnej zabawy. W zasadzie nie dziwię się autorom, że szukają rozgłosu na portalach społecznościowych. Odwalili kawał dobrej roboty!

Item not available.

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button