DarmoweGry na iOSiOS

Pygmy Run – uchroń skarby przed chciwymi pigmejami

Pygmy Run to historia pewnej jaskini skarbów, która notorycznie jest nachodzona przez karły. Naszym zadaniem w grze jest ochranianie cudów, które znajdują się wewnątrz pieczary. Nie możemy dopuścić do tego, by którykolwiek z obelisków ujrzał światło dzienne. Do dnia dzisiejszego świat nie wie o ich istnieniu – my, jako strażnicy musimy dopilnować by tak pozostało.

Cóż – nie powiem, by produkcja studia Burletech jakoś szczególnie wciągała, lecz można przy niej spędzić miłych kilka minut. Gra jest dość monotonna przez dość wolne tempo akcji. Zabawiając się w swego rodzaju bożka, zrzucamy stalaktyty, by zapobiec wyniesieniu skarbów.

W trakcie gry przychodzi nam pokonywać różnych wrogów – wśród nich znajdą się pigmeje, wielkie stwory wyglądające odrobinę jak bałwany, itp. Dzięki ich zabiciu zbieramy wartościowe kości, które służą za walutę w grze. Ulepszać możemy poszczególne stalaktyty, by te z większą siłą i mniejszym opóźnieniem spadały w wyznaczone miejsce. O ile pierwsze ulepszenia kosztują około 5 kości, o tyle następne to wydatek około 35, a nawet więcej.

Nie sądzę, by komukolwiek chciało się kupować dodatkowe kostki w sklepie dla gracza, jednak autorzy taką możliwość przewidują. Pod względem graficznym nie jest źle – przyjemna, dość ciemna grafika uwidacznia wrogów, pozostawiając nam duże pole do popisu.

Item not available.

 

Review Overview

Wykonanie
Sterowanie
Grywalność

Może być

Dość monotonna gra zręcznościowa (nawet nie wiem na czym ta zręczność miałaby polegać), w której przychodzi nam zrzucać kamienie na karły próbujące wedrzeć się do jaskini ze skarbami.

Tagi

Podobne

Close