DarmoweGry na iOSiOS

Jelly Glutton – dopasuj trzy w smakowitej formie

Zapewne znajdzie się tu wielu fanów produkcji z kategorii ,,dopasuj trzy”. W tego typu grach zadanie gracza polega na przestawianiu obiektów w taki sposób, aby tworzyły z innymi przedmiotami np. podobnymi kolorystycznie, minimum potrójny rząd. Możemy przestawiać klocki w pionie, bądź poziomie. Im więcej przedmiotów dopasujemy, tym większy wynik punktowy uzyskamy na koniec levelu. Jelly Glutton, jako przedstawiciel tej kategorii gier charakteryzuje się przede wszystkim wyjątkowo smacznym wyglądem. Obiektami, które nas interesują są różne postaci jedzenia.

Ja to zwykle bywa w ,,dopasuj trzy”, do przejścia mamy całą masę poziomów. Zaczynamy zabawę od pierwszego levelu i dowiadujemy się, jakich sztuczek możemy używać, aby szybciej osiągnąć wymagany pułap punktowy, gwarantujący awans do kolejnego etapu. Nie mam tu oczywiście na myśli kodów 😉 Jeżeli uda nam się zbić cztery, bądź więcej klocków, pojawia się na ekranie bomba, która w połączeniu z owocami, tworzy combo. Warto czasem poczekać z wykorzystaniem takiego bonusa, by stworzyć prawdziwą mieszankę wybuchową – dwie bomby połączone w jedno mogą zniszczyć całą planszę i zapewnić nam natychmiastowe zwycięstwo.

Jak w każdej grze tego typu, warunkiem przejścia do kolejnego etapu jest uzbieranie określonej ilości punktów, bądź zniszczenie konkretnych obiektów w danym czasie, bądź w określonej ilości ruchów. Grafika w opisywanej aplikacji jest bardzo ładna. Miło jest patrzeć na kolorowe słodycze :). Nie polecam osobom na diecie.

Pobierz Jelly Grutton za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Tagi

Podobne

Close