Bad Cats HD – miałcząca łamigłówka tym razem za darmo na iOS

Bad Cats HD to jak zapewne się domyślacie, gra z kategorii ,,match 3″. Użytkownicy jabłuszkowych urządzeń mogą nabyć produkcję studia iDevMobile za darmo z okazji obecnej promocji. Osoby korzystające z Androida muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 3,35 zł. Czy warto poświęcić paczkę czipsów na wspomniany tytuł? O tym przeczytacie poniżej.

bad

Gra nie jest jakoś szczególnie skomplikowana. Zadaniem gracza jest dopasowywanie kotów w potrójne zestawienia, by te wybuchając, zwalniały miejsca dla kolejnych bloczków spadających z górnej części planszy. Rodzajów milusińskich nie jest wiele. Zależnie od tego, ile klocków uda nam się połączyć, otrzymujemy większe, bądź mniejsze power-upy.

Produkcja nie jest ani łatwa, ani trudna. Jest moim zdaniem zdecydowanie przeciętna. Nie powaliła mnie na kolana i po kilku minutach najnormalniej w świecie się nudziłam. W końcu ile można robić dokładnie to samo i to w mało urozmaicony sposób. Tutorial jaki zastajemy na początku zabawy jest szczątkowy i w banalny. Owszem – dowiadujemy się o co chodzi, lecz kompletnie bez polotu.

s

Z czasem, kiedy przechodzimy kolejne levele, otrzymujemy trudniejsze zagadki do rozwikłania. Spotykamy się z zakratowanymi kotami, które wymagają do swojego uwolnienia sąsiedztwa dwóch identycznych klocków. Im dalszy poziom, tym szybciej spadają całe sterty kolejnych elementów.

Produkcja ani graficznie, ani grywalnościowo nie przypadła mi do gustu. Mimo tego, że lubię ,,match 3″, to Bad Cats HD nie pozostanie ze mną na długo. Niby ok, ale czegoś mi tu brakuje. Być może pomysłu twórców na coś oryginalnego? Tak czy inaczej – zakup odradzam, a testy za friko pozostawiam do własnego rozważenia.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Bad Cats HDiDevMobile Tec.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button