Shoot the Apple – pomóż kosmitom zdobyć ziemskie jabłuszka

Z racji tego, że bardzo spodobała nam się gra Defender, postanowiliśmy przedstawić Wam kolejną produkcję stworzoną przez studio DroidHen. Tym razem naszą uwagę przykuł tytuł „Shoot the Apple”, czyli gra, w której musimy strzelać kosmitami w dojrzałe, czerwone jabłka.

Przyznacie, że sam pomysł na grę, brzmi dość oryginalnie. Kosmici, którzy korzystając ze specjalnych katapult, chcą za wszelką cenę zdobyć ziemskie jabłka, to bez wątpienia coś, czego jeszcze do tej pory nie było czy to Android Markecie, czy AppStore.

To właśnie pewnie ze względu na niepowtarzalność Shoot the Apple gra się w nią bardzo przyjemnie i nie ma się wrażenia, że w jakiejś grze dany element mogliśmy już spotkać.

Same zasady gry wydają się proste, jednak musimy przyznać, że już niemal od samego początku mieliśmy problemy z przejściem niektórych poziomów. Aplikacja stworzona przez DroidHen nie tylko wymaga bowiem ruszenia głową, lecz także pozwala całkowicie kontrolować, w którym kierunku oraz z jaką szybkością wystrzelimy kosmitę (sterowanie jest bardzo dobrze pomyślane i nie mieliśmy z nim żadnego problemu), co jest bez wątpienia dużym utrudnieniem, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Warto napisać, że podczas jednego poziomu możemy użyć dowolną ilość obcych. Im więcej jednak ich wystrzelimy w kierunku jabłka, tym mniej punktów zdobędziemy.

Ogromnym atutem opisywanej przez nas gry bez wątpienia jest również fakt, iż do przejścia jest w niej aż 300 leveli. Jeżeli więc szukasz aplikacji, która zajmie Ci kilka ładnych dni, to na pewno powinieneś zainteresować się „Shoot the Apple”.

Grę stworzoną przez DroidHen możecie pobrać zupełnie za darmo z Android Marketu. Co bardzo ważne, Shoot the Apple nie potrzebuje do prawidłowego działania bardzo wydajnego sprzętu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button