Boson X – ale to już było…

W Google Play coraz więcej pojawia się produkcji, w których chodzi głównie o bieganie przed siebie i bicie własnych rekordów dystansowych. Zazwyczaj tego typu gry oferują wiele ciekawych dodatków. Niestety, nie Boson X – czyli gra, którą opiszemy dla Was w tym wpisie, a za którą należy zapłacić ponad 5 złotych.

W grze Boson X przychodzi nam biegać gościem płci męskiej, który dostaje się do tzw. bozonu. Nie jestem dobry z fizyki, tak więc nie będę się w żaden sposób wymądrzał. Wiem tyle, ile udało mi się przeczytać na ten temat w Google Play. Pozwolicie zatem, że nie będę wspominał już o technicznych sprawach związanych z opisywaną produkcją, a przejdę do konkretów.

Tak jak już pisałem, w grze z tego wpisu naszym zadaniem jest bieganie przed siebie w postaci pewnego osobnika. Aby zadanie nie było zbyt proste, naszą podróż przeżywamy w środku poruszających się non-stop platform, po których musimy przemieszczać się dalej. Oczywiście, między platformami czeka na nas mnóstwo przepaści, co tylko sprawia, że zdobycie solidnej ilości punktów jest jeszcze trudniejsze.

Boson X wygląda bardzo ładnie. Niestety, poza tym nic ciekawego nie oferuje. Gier, w których rozgrywa jest niemal identyczna widziałem już całe mnóstwo i nie musiałem za nie w ogóle płacić. Dodatkowo, opisywana apka nie oferuje jakichkolwiek dodatków w postaci systemu osiągnięć czy power-upów. Po prostu, jak to mówią, bida z nędzą.

Boson X do pobrania za 5,87 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 3/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button