Fiz : Brewery Management Game – zróbmy sobie piwo!

Nieważne, czy przepadacie za piwem, czy też nie – gra o nazwie Fiz : Brewery Management Game powinna przypaść Wam do gustu. Oczywiście, z tego co oferuje bardziej zadowoleni powinni być jednak piwosze.

W grze o nazwie Fiz : Brewery Management Game przychodzi nam wcielić się w postać osoby produkującej i sprzedającej wysokiej jakości napój chmielowy zwany piwem. Jeżeli wydaje Wam się, że osiąganie sukcesów w branży nie jest trudne, zdziwicie się, jak wiele jest możliwości produkcji piwa oraz ile trzeba się namęczyć, by zyskać sympatię wybrednych konsumentów.

Jak to zwykle bywa w tego typu apkach, na samym początku naszej piwnej przygody w Fiz : Brewery Management Game nie mamy wiele elementów gry do dyspozycji. Im jednak więcej uda nam się osiągnąć, tym większe możliwości będziemy mieli. Szczególnie, że autorzy gry przygotowali naprawdę ogromną ilość wirtualnych przedmiotów, dzięki którym ulepsza się jakość piwa, a co za tym idzie – można się coraz lepiej bawić. Do odkrycia jest ponad 70 receptur, tak więc do dzieła!

Fiz : Brewery Management Game zapewnia podobno około 20 godzin nieprzerwanej rozgrywki. Biorąc pod uwagę sporą ilość możliwości, jakie oferuje wydaje mi się to możliwe, choć nie wykluczam, że po kilku godzinach gra staje się nudna.

Komu przede wszystkim mogę polecić Fiz : Brewery Management Game? Miłośnikom pikselowej oprawy graficznej, smakoszom piwa oraz każdemu, kto szuka produkcji na więcej niż kilka minut.

Fiz : Brewery Management Game do pobrania za 6,30 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button