Stickman Soccer – czarny ludzik gra w piłkę nożną

Kojarzycie zapewne Stickmana, ludzika o cienkich kończynach i czarnej główce, który występuje w wielu grach akcji. Właśnie niedawno trafiła do Google Play kolejna produkcja z nim w roli głównej, a raczej z nim i jego bliźniakami. Jeżeli macie ochotę liznąć nieco piłki nożnej w czasie przerwy zimowej – Stickman Soccer to coś dla Was!

W Stickman Soccer – jak to zwykle w tego typu grach – przychodzi nam wcielić się w postać nie jednego gościa, lecz całego zespołu piłkarskiego. Naszym celem jest pokonywać przeciwników na zielonej murawie. Do dyspozycji mamy jedenastki wielu reprezentacji ze świata, tak więc na pewno w miarę szybko uda Wam się wybrać ulubioną i najskuteczniejszą ekipę.

Autorzy Stickman Soccer przygotowali dla nas trzy tryby gry. Możemy zdecydować się na szybki mecz, rozegranie całego sezonu bądź też potrenować pod okiem czujnego, wirtualnego trenera. Na potrzeby graczy o różnych umiejętnościach, udostępniono aż trzy poziomy trudności, dzięki temu nawet początkujący gracze powinni poradzić sobie ze swoimi rywalami.

Sterowanie odbywa się w opisywanej produkcji przy pomocy wirtualnych przycisków i gałeczki. Jeden ze wspomnianych klawiszy służy do oddawania strzałów, inny do podawania piłek. Jednym słowem – nic nowego. Jeżeli kiedykolwiek mieliście okazję pograć na smartfonie w piłkarską grę, będziecie wiedzieć, o co chodzi.

Początkowo myślałem, że Stickman Soccer nie będzie w stanie zachwycić mnie pod względem graficznym. Okazało się jednak, że apka prezentuje się bardzo dobrze i nawet w tej kwestii nie mogę powiedzieć o niej złego słowa.

Stickman Soccer do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close