AndroidGry na AndroidaPłatne

Astro Quest – pikselowa platformówka w kosmosie

Chcieliście chociaż raz w życiu wziąć udział w specjalnej kosmicznej misji, dzięki której ludzkość będzie w stanie funkcjonować przez kolejne tysiąclecia? Jeżeli tak, gra o nazwie Astro Quest pozwoli Wam spełnić Wasze marzenia.

Jak się zapewne domyślacie, w produkcji o nazwie Astro Quest wcielamy się w postać zbudowanego z pikseli astronauty, który został wysłany w przestrzeń kosmiczną, by pomóc ludzkości w walce z obcymi i innymi kreaturami, chcącymi pozbawić naszej planety mieszkańców. Gra oferuje nam kilkanaście misji do wykonania. Usytuowane są one na pięciu różnych planetach.

W Astro Quest nie znajdziecie ogromnej ilości bonusów do zdobycia, ani wielu dodatków do wyposażenia głównego bohatera. Czy to wada? Wbrew pozorom, wcale nie. Dzięki temu produkcja nie jest przesadnie skomplikowana, a my możemy skupić się na tym, co w niej najważniejsze – na samej rozgrywce.

Sterowanie w Astro Quest jest proste jak drut. Nie będę wiele w tej kwestii wyjaśniał. Myślę, że każdy z Was miał do czynienia z wirtualnymi przyciskami, dzięki którym steruje się główną postacią i wykonuje konkretne ruchy.

Jeśli chodzi o grafikę, Astro Quest to naprawdę dobrze wyglądająca platformówka osadzona w pikselowym świecie. Dźwięki towarzyszące rozgrywce również nie należą do najgorszych. Czy warto pobrać tę grę? Zdecydowanie tak!

Astro Quest do pobrania za 4,09 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

Tagi

Podobne

Close