Motocross Meltdown – jeszcze gorąca nowość z AppStore

Nasza redakcja jest znana z tego, że uwielbia nowości. Ku mojej radości, AppStore w dniu dzisiejszym udostępnił swoim graczom najnowszą produkcję studia Glu Games, w której będzie próbować swoich sił w motocrossie. Co powiecie na nutkę adrenaliny podczas nudnych zimowych wieczorów? Telefony w ręce i pobieramy Motocross Meltdown.

Czego spodziewamy się zwykle po takich aplikacjach? Żeby było dobrze pod względem wizualnym, abyśmy czuli emocje, jakie przeżywają zawodnicy i że mikropłatności nie zabiją nas od samego wstępu. Czy Motocross Meltdown spełnia nasze wymagania? Oczywiście!

Gra jest stworzona z bardzo dobrym klimacie. Zarówno efekty dźwiękowe,  jak i wizualne powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających graczy. Zasiadamy za sterami motocyklu i pędzimy po wyznaczonej trasie. Myślicie, że motocross to prosta rzecz? Nic bardziej mylnego. Już na początku dowiecie się, że niebezpieczeństwo jest wpisane w życie osoby, która trzyma kierownicę crossowego motocykla.

W grze najpierw uczymy się podstawowych sztuczek, a następnie jesteśmy teleportowani do garażu, w celu zakupienia swojego własnego pojazdu. Nie mamy wiele pieniędzy, więc decydujemy się na podstawowy sprzęt. W końcu w każdej chwili będziemy mieć szansę go wymienić, prawda?

Za zarobione w rajdach pieniądze, możemy kupować nowe maszyny, ulepszenia do nich, ochronne ubrania, oraz przede wszystkim kask, który chroni nasze życie.

Za każde zadanie otrzymujemy w grze swego rodzaju trofeum – awans do kolejnej stawki. Jeżeli macie duże ambicje, możecie zajść naprawdę wysoko. Powodzenia.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button