Fishing Paradise 3D – czy są tu jacyś wędkarze?

Fishing Paradise 3D to gra stworzona z myślą o osobach, które uwielbiają wędkarstwo. Jest zima, a co za tym idzie – większość zbiorników wodnych jest zamarznięta. Nie ryzykujcie wychodzenia na niebezpieczny lód – weźcie do ręki swoje iPhony i zacznijcie mobilne wędkowanie – satysfakcja gwarantowana.

Jak widzicie na obrazku – macie swoje własne molo i stanowisko do łowienia. Początkowo – zanim zaczniecie na poważnie startować w zawodach, zacznijcie od treningu. Nauczcie się wyczucia wędki, kołowrotka i reakcji ryb. Górne paski służą do określenia agresywności łowionej ryby i odległości od brzegu. Zawsze, kiedy kręcicie kołowrotkiem, zwracajcie na nie uwagę.

Wasze łupy możecie albo zachować dla siebie, zdobywając przy tym fioletowe gwiazdki doświadczenia, albo sprzedać. Jedno i drugie ma swoje plusy. W pierwszej sytuacji osiągacie wyższy poziom zaawansowania i łowicie coraz to silniejsze ryby, w drugiej natomiast zwiększacie objętość swojego portfela i konsekwencji możecie pozwolić sobie na zakup różnych ciekawych sprzętów.

Jeśli stwierdzicie, że Wasz kołowrotek jest marnej jakości, możecie kupić inny – dużo lepszy. Od tego właśnie jest sklep dla gracza, którego ikonka wyświetla się na dolnym pasku.

Do dyspozycji graczy oddano wiele gatunków ryb. Z niektórymi trzeba namęczyć się kilka minut, aby doprowadzić je do brzegu. Może się również zdarzyć, że najnormalniej w świecie, rybka się zerwie z haczyka – co wtedy? Nie poddajemy się i łowimy dalej.

Ta produkcja to świetna alternatywa dla zapalonych wędkarzy, którzy cierpią podczas okresu zimowego. Nie ma się co przejmować – pobierajcie i cieszcie się możliwościami apki.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button