Escape Action – pogłówkuj i ucieknij!

Główkowanie dobrze Ci wychodzi? Sprawdź się w grze o nazwie Escape Action, w której po raz kolejny będziesz miał okazję udowodnić swoje umiejętności w łamigłówce z drzwiami w roli głównej.

esc2

Jeżeli kojarzycie gry z serii 100 Doors i inne tego typu produkcje, z pewnością będziecie wiedzieć, o co dokładnie chodzi w Escape Action. Opisywana apka to bowiem nic innego jak przeróbka wspomnianego wcześniej tytułu. Na czym polega zadanie gracza w grze z tego wpisu? Wszystko sprowadza się do otwierania drzwi. Na papierze wydaje się nudne i nieskomplikowane. Na pewno jednak takie nie jest. Bo po pierwsze, etapów do przejścia jest naprawdę wiele i po drugie – żadne drzwi w grze nie otwierają się poprzez zwykłe pociągnięcie za klamkę.

Do wykonania w Escape Action jest ponad 60 leveli. Na samym początku nie są one specjalnie trudne. Z biegiem czasu robi się jednak coraz gorzej. Myślę, że nawet obdarzeni najlepszymi umysłami będą mieli problem z niektórymi planszami. Pozostali grając będą natomiast przeklinać, przeklinać i jeszcze raz przeklinać! Autorzy gry wprawdzie zdecydowali się na zawarcie podpowiedzi, jednak nie są one dostępne całkowicie za darmo.

esc1

Efekty wizualne w tego typu grach nie są najważniejsze, dlatego o samym wyglądzie Escape Action pisać wiele nie będę. Produkcja jak na łamigłówkę wygląda dość dobrze, choć rewelacji z pewnością nie ma.

Escape Action do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button