GTA San Andreas – mobilny remake hitu od Rockstar Games

Jakiś czas temu studio Rockstar Games opublikowało w Google Play mobilny remake Grand Theft Auto: San Andreas. Jeżeli mieliście kiedyś okazję grać w podaną produkcję i dobrze wspominacie tamte czasy, być może zainteresujecie się tym wpisem i poważnie zastanowicie się nad pobraniem GTA z Google Play.

W Grand Theft Auto: San Andreas wcielamy się w postać czarnoskórego faceta o imieniu Carl. Wspomniany gość wraca na stare śmieci po morderstwie swojej matki. Żeby było jeszcze ciekawiej, główny bohater wrobiony został w jedno z zabójstw. Teraz musi odbudować swoją reputację w swoim rodzinnym mieście i zrobić wszystko, by jego życiu się ułożyło.

Jeżeli mieliście kiedykolwiek okazję zagrać w GTA, zapewne wiecie, co trzeba robić. Opisywana produkcja pozwala nam chodzić po wirtualnym mieście i wykonywać przeróżne misje zlecone przez gangsterów. Oczywiście, autorzy Grand Theft Auto: San Andreas dali nam możliwość prowadzenia samochodów, a także innego rodzaju środków lokomocji, między innymi, motocykli.

W porównaniu z innymi produkcjami z tej serii, Grand Theft Auto: San Andreas jest najbardziej rozbudowana. Doprzejścia mamy całą masę zadań, które na pewno do najłatwiejszych nie należą. Warto także wspomnieć o innych pobocznych czynnościach, jakie przyjdzie nam wykonać – trenowanie boksu, ćwiczenie na siłowni, a nawet robienie zakupów w sklepie odzieżowym.

Jak prezentuje się oprawa graficzna nowego remake’u Rockstar Games, widzicie najlepiej na screenach. Gra niczym nie różni się tak naprawdę od swojej PC-towej wersji, tak więc nawet najbardziej wybredni powinni być zadowoleni. Szkoda tylko że cena tak wysoka…

Grand Theft Auto: San Andreas do pobrania za 25,99 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button