Super Monkey Ball Bounce – czy faktycznie takie super?

Super Monkey Ball Bounce to gra logiczno-zręcznościowa, w której przychodzi nam obsługiwać małpią armatę. Przy pomocy kulki wystrzeliwanej z wielkiej broni staramy się zebrać maksymalną ilość punktów by uratować swoich małpich przyjaciół.

Gra zawiera wiele ciekawych poziomów, których trudność cyklicznie się zwiększa. Łącząc się z Facebookiem, możemy sprawdzać na jakim etapie zaawansowania są nasi znajomi. Oczywiście owi znajomi mogą wysyłać nam życia, jeżeli te wykorzystamy do cna a niechętnie stosujemy mikropłatności.

W trakcie gry uderzamy kulką w różnego rodzaju przeszkody, by w końcu osiągnąć odpowiedni poziom punktowy do pokonania planszy. Podczas zabawy mogą nam się trafić power-upy, jednak niecierpliwi mogą sobie dokupić kilka sztuk w sklepie dla gracza. Do wyboru są różne kule, oraz zabawne małpki.

Mam wrażenie, że autorzy odgrzali ostudzonego kotleta, bo swego czasu ten typ gier był na ,,top” liście. Grywalność nie jest jakaś wyjątkowo wysoka, lecz można się przyjemnie zrelaksować.

W każdym poziomie jest jakaś zagadka – w jednej mamy banany do zebrania, w innym papugę, a w jeszcze kolejnym wielkiego robota do pokonania. Czasem może się zdarzyć, że nie uda nam się przejść do kolejnego etapu za pierwszym razem. Na szczęście dysponujemy zapasem 5 żyć, które z czasem się regenerują.

Podsumowanie jest proste – odgrzewany kotlet, który czerpie inspiracje z wielu znanych nam produkcji. Studio Sega niby dodało coś od siebie, lecz nie jest to coś, co tygryski lubią najbardziej.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button