Z Hunter – War of The Dead – zabij zombiaka, nim on zabije człowieka

Przepadacie za grami z zombiakami? Świetnie się składa, bo w tym wpisie będzie gościć wyjątkowo ciekawa strzelanka, w której przyjdzie nam walczyć z umarlakami. Z Hunter – War of The Dead to produkcja od Genera Mobile. Znajdziemy w niej całą masę broni, misji i pieniędzy do wydawania na ulepszenia.

Zdobywając kolejne poziomy doświadczenia, mamy okazję na odblokowanie następnych plansz. Czasem zdarza się, że autorzy oferują nam wypróbowanie jakiejś broni przez zakupem, a następnie proponują cenę obniżoną nawet o 60 procent – nie warto się w to bawić, bo podobnych gabarytów bazuki znajdziemy w sklepie za wirtualne pieniądze.

Co prawda w produkcji znajdą się mikropłatności za które kupimy przykładowo złote diamenty, lecz z mojego doświadczenia wynika, że nie ma konieczności wydawania własnych pieniędzy. Gdyby fakt zakupu równał się full opcji – ok. Niestety – w tym przypadku kupujemy poszczególne bronie, regenerację sił, bądź diamenty.

Sama akcja jest dynamiczna i przyjemna dla oka. Wcielając się w rolę snajpera możemy dowolnie kierować celownik swojej broni, by wykonywać strzały prosto w daną część ciała. oczywiście headshoty najbardziej się opłacają. Możemy dzięki nim zdobyć dodatkową gotówkę. Każda misja zakończona sukcesem daje nam zastrzyk pieniędzy. Kasę wydajemy na ulepszenia związane z jakością broni, zoomami itp., bądź na nowe maszyny.

Oprawa audiowizualna jest zdecydowanie na wysokim poziomie. Jestem pozytywnie zaskoczona i chętnie będę polecać Wam testowanie gry. Bierzcie więc swoje smartfony w dłonie i bawcie się dobrze ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Zombie Hunter: FPS Sniper GameVIVA GAMES S.L.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button