Żulionerzy – mobilna wersja popularnego „winoturnieju”

Gdy teleturniej Milionerzy bił w naszym kraju rekordy oglądalności, powstało wiele różnego rodzaju podróbek tej gry, w które można było pograć sobie na swoim PC-ie. Jedną z nich byli Żulionerzy, kiedyś undergroundowy hit komputerowy, obecnie gra mobilna dostępna na Androida.

Żulionerzy to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych produkcji parodiujących znanych i przez wielu lubianych Milionerów. W grze tej przychodzi nam stanąć do walki nie o grube pieniądze, lecz 10 tysięcy butelek najprawdziwszego wina marki Wino. Cały teleturniej ma oczywiście prowadzącego. Nie jest nim jednak Hubert Urbański, a jego przyrodni brat Żulbert Hurbański, który, jak głoszą plotki, wielokrotnie, lecz bezskutecznie, starał się o etat w TVN-ie.

Opisywana przez nas gra na pewno nie spodoba się ludziom poważnym. Nie mamy w niej bowiem okazji wykazać się swoją wiedzą z różnych kategorii. Odpowiadamy za to na pytania bardzo oryginalne, czy też specyficzne. Przykłady? Pozwólcie, że nie będziemy psuć Wam zabawy ;).

Oczywiście, podczas naszego występu w „winoturnieju” skorzystać możemy z kół ratunkowych. Nie liczcie jednak na pytanie do publiczności, telefon do przyjaciela czy „50:50”. Spodziewajcie się natomiast Ściepy Publiki, Telefonu do Meliny oraz Półóweczki.

Żulionerzy nie charakteryzują się bardzo ładnie wyglądającą oprawą graficzną. Nikogo z Was nie powinno to jednak dziwić, gdyż nie jest to typowa gra satyryczna. Mimo to, naprawdę potrafi ona poprawić humor. Jeżeli nawet nie spodobają nam się zadawane w niej pytania, możemy jedynie delektować się emitowaną w niej piosenką pod tytułem „Wino, wino”, którą słyszało pewnie większość z naszych Czytelników.

Aplikację opublikowaną przez hq development możecie pobrać z Google Play za darmo. Czy warto? W tym akurat przypadku wstrzymamy się od odpowiedzi. Zdecydujcie sami.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button