Zombie Zone – czas ,,odzombiaczyć” świat!

Zombie Zone to bardzo przyjemna gra strategiczna, w której celem gracza jest sprawienie, by na całym świecie przywrócić porządek. Glob został opanowany w 99% przez umarlaków. 1% to my – ludzie i nasze chęci. Robimy wszystko, by pozbawić zombiaków terytorium, systematycznie zasiedlając kolejne elementy mapy.

qeqe

Gra jest wciągająca – to jest pewne. Sama spędziłam w niej kilka godzin i dobrze wiem, że na pierwszym uruchomieniu się nie kończy. Zaczynamy od wybudowania bazy i rekrutacji kilku bohaterów do walki z zombie. Podróżujemy specjalnym pojazdem, który sprawdza warunki przed wypuszczeniem w dany rejon ,,wojsk”.

Kiedy wizja lokalna dochodzi do skutku, wiemy z jakimi rywalami mamy do czynienia i jakie posiłki musimy wysłać. Rekrutujemy bohaterów w zależności od potrzeb. Jeżeli nastawiamy się na silnych umarlaków, zarówno siła naszych ataków, odporność, czy energia muszą mieć wysoki wskaźnik.

qefq

Gry na danym terenie wygramy bitwę, przejmujemy kawałek planszy i możemy wyruszyć na kolejne poszukiwania. Musimy zdawać sobie sprawę, że ulepszanie posiadanych maszyn produkujących pożywienie i drewno jest naszym priorytetem. Bez tego ani rusz. Ani nie udamy się na misję zwiadowczą, nie wykarmimy podopiecznych, ani nie ulepszymy obiektów.

qefeqf

Podsumowując – roboty jest dożo, nie ma czasu do stracenia :) Pobierajcie, bo warto. Graficznie ciekawie, plansze ogromne, możliwości bez końca.

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button