Toon Blast – match-3 w genialnej odsłonie

Toon Blast to łamigłówka, w której naszym głównym celem jest łączenie bloczków. Do pełnego szczęścia wystarczą nam dwie identyczne sztuki a nie trzy, jak to zazwyczaj bywa w tego typu apkach.

Peak Games – twórcy produkcji, wywołają uśmiech nie tylko na twarzach dzieci, ale przede wszystkim wiecznie młodych dorosłych :)

Akcja gry toczy się w kolorowym, kreskówkowym świecie. Do pokonania jest ogromna ilość poziomów. W każdym z nich czeka na graczy inna misja, a także od groma power-upów i innych bajerów. Wśród misji spotykamy się ze zbiciem określonej liczby kolorowych bloczków, stłuczeniem szklanych baniek, uratowaniem zwierząt, czy przebiciem balonów.

Za każdy poziom możemy dostać maksymalnie 3 gwiazdki, co przekłada się później na zdobywane nagrody. Aplikacja w doskonały sposób łączy się z facebookiem, umożliwiając rywalizację i wymianę serduszek między znajomymi. Pełen pakiet naładowanych żyć to 5 sztuk. Ładowanie jednego to kwestia (aż) 30 minut, bądź dobrej polityki między przyjaciółmi :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button