Belly Scan – aplikacja @mamyginekolog na iOS i Androida

@mamęginekolog, czyli Doktor Nicole znają chyba wszystkie #instamateczki i #nieinstamateczki :) Poza przemycaniem wiedzy medycznej, pokazuje świat oczami mamy. Jak się okazuje, nie tylko! Wraz z @tata_rogera wypuścili na rynek pierwszą na świecie aplikację, która umożliwia ,,zrobienie zdjęcia” maluchowi w brzuchu.

Zastanawiacie się jak to jest możliwe? To trochę magia nowoczesnych technologii. Wystarczy bowiem posiadać fotkę z usg i wstawić ją do realnego brzucha. Masa naklejek i czcionek umożliwia dodawanie zabawnych i oryginalnych efektów, dzięki którym zdjęcie jest unikalne.

W sklepach z aplikacjami brakuje przyjemnych w obsłudze i posiadających dużo funkcji aplikacji do edycji zdjęć dla przyszłych mam. Z Belly Scan mogą korzystać jednak nie tylko zachwycone swoim nienarodzonym maleństwem, mamy, ale także ,,zwykli śmiertelnicy” :)

Po uruchomieniu narzędzia wybieramy wersję darmową, bądź płatną. Jak podkreśla @mamaginekolog, jedyna różnica polega na dostępności ,,bajerów”. Wybierając opcję premium, za drobną opłatą dostajemy wszystko od razu – doskonała opcja dla leniwych! ;)

Chcąc cieszyć się darmowym Belly Scan, musimy liczyć się z koniecznością obejrzenia reklamy w celu odblokowania interesujących nas obiektów. To chyba niezbyt wygórowana ,,cena” za naklejkę, która na zawsze pozostanie nasza? :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button