Zombie Survival – po prostu przetrwaj

Każdy facet jest stworzony do siania zniszczenia i zabijania. Raczej oczywiste jest to, że zaraz pojawią sie głosy, że to nieprawda no ale raczej do tego stworzyła nas natura. Tak więc na pewno każdy będzie miał ochotę pozabijać zombie. To oferuje nam gra Zombie Survival.

Jaki jest więc nasz cel? To zdradza sama nazwa, lecz jak wiadomo – nie wszyscy potrafią angielski. A więc chodzi o to, że trzeba przetrwać. Tak po prostu. Nic więcej. Jak tego dokonać? Wystarczy zabijać kolejne pojawiające się przed nami zombie. Tych są tylko dwa rodzaje, a konkretniej szare oraz zielone. Niczego innego tutaj nie uświadczymy. Zmienia się tylko szybkość ich poruszania, a czasem trzeba wykazać się nie lada refleksem by trafić w nadbiegającego umarłego.

Z nieba przez cały czas spadają drewniane skrzynki. Możemy w nich znaleźć głównie broń, która zdecydowanie poprawi naszą skuteczność zabijania. Tych jest kilka. Okazuje się jednak, że znajduje się tu jednak pewnien bug jeśli chodzi o pistolety. Jeśli zombie podejdzie zbyt blisko i zacznie nas atakować, to nie będziemy mogli w niego strzelać. Tzn. strzały zostaną oddane, lecz kreatura nie zginie. Bardzo uciążliwe jest to zwłaszcza gdy na ekranie pojawia się bardzo duzo przeciwników jednocześnie.

Przejdźmy więc do sterowania. Jest ono niesamowicie proste, bo składa się tylko z czterech przycisków. Dwa z nich służą do przemieszczania się w lewo, bądź też w prawo. Pozostałe odpowiadają za podnoszenie pudełek z bronią oraz za strzelanie.

Jeśli chodzi o oprawę audiowizualna, to za wiele tutaj powiedzieć nie można. Niestety już na samym początku widzimy skupisko pikseli, które są przyciskami do wyjścia i uruchomienia nowej gry. Na starcie jest więc źle. Później jest tylko lepiej, bo animacje są płynne, choć nieskomplikowane, a same postacie wykonane są bardzo dobrze. Oczywiście mogłoby być lepiej.

Za darmo w Google Play

Zakłady bukmacherskie

Back to top button