iStunt 2: Snowboard – poszalej sobie na desce snowboardowej

Za naszymi oknami pomału zaczyna pojawiać się wiosna. Dla jednych jest to dobra wiadomość, a dla innych – szczególnie fanów białego szaleństwa – wręcz odwrotnie. I to właśnie specjalnie dla przedstawicieli tego drugiego grona przygotowana została bardzo dobra na nudę gra „iStunt 2: Snowboard”, którą w dwóch wersjach (na iPady i iPhone’y) można z AppStore pobrać zupełnie za darmo.

Biorąc pod uwagę, że w większości polskich miast śnieg zaczyna pomału znikać (albo już znikł) z chodników oraz trawników, niektórzy z naszych Czytelników mogą zauważyć, że nieco spóźniliśmy się z opisem „iStunt 2: Snowboard”. Nic jednak bardziej mylnego. Jesteśmy bowiem zwolennikami aktywnego spędzania wolnego czasu, dlatego wszystkich fanom zimy daliśmy się wyszaleć na ich sprzętach, a dopiero teraz postanowiliśmy, że wspomnimy Wam o ciekawej produkcji przygotowanej przez ekipę znanego portalu MiniClip.com.

Opisywana w tym wpisie gra nie jest typową grą snowboardową, do jakich niektórzy z Was mogą być przyzwyczajeni. W „iStunt 2: Snowboard” nie bierzemy udziału w żadnych zawodach, ani też nie musimy przejeżdżać przez różnego rodzaju specjalnie wyznaczone miejsca. Produkt od MiniClipa to przede wszystkim dobra zabawa na śniegu połączona z dość ładnie prezentującą się komiksową oprawą graficzną i dość specyficznym podejściem do tematu.

Dlaczego specyficznym podejściem? Ponieważ w grze tej nie zjeżdżamy jedynie w dół planszy, a robimy to na przemian. Oznacza to, że raz będziemy musieli złamać prawa fizyki, a innym razem będziemy zachowywać się jak typowy snowboardzista. Jest to jedna z tych cech „iStunt 2: Snowboard”, która niekoniecznie musi spodobać się każdemu miłośnikowi deski.

Oczywiście sama gra nie polega na bezmyślnym pokonywaniu różnorakich przeszkód. Głównym zadaniem gracza jest bowiem zdobywanie punktów oraz przechodzenie kolejnych etapów.

Warto też napisać o tym, że w grze od MiniClipa dostępny jest sklepik z bonusami. Możemy w nim zrobić zakupy, na przykład zafundować sobie nową deskę, za prawdziwe pieniądze lub wirtualne, zdobywane podczas pokonywania tras.

Tak jak wspomnieliśmy na wstępie, „iStunt 2: Snowboard” jest zupełnie bezpłatny. I mogą go pobrać zarówno posiadacze iPadów, jak i iPhone’ów.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button