Water Your Body – odpowiednia ilość spożywanych płynów to podstawa

Wprawdzie do lata jeszcze trochę czasu pozostało, jednak naukowcy cały czas podkreślają, że człowiek każdego dnia powinien dbać o siebie i swój organizm, chociażby  poprzez spożywanie odpowiedniej ilości płynów. Zachęcamy Was do zapoznania się z aplikacją „Water Your Body”, dzięki której już nigdy więcej nie będziesz musiał  zamartwiać się o to, czy danego dnia nie wypiłeś przypadkiem zbyt małej ilości płynów.

Zdajemy sobie sprawę, że wielu z naszych Czytelników nie do końca może zrozumieć ideę opisywanego w tym wpisie programu. Sami bowiem przed instalacją „Water Your Body” zastanawialiśmy się nad słusznością naszej decyzji. Ostatecznie jednak możemy powiedzieć, że nie żałujemy czasu spędzonego przez programem od NorthPark i na pewno  polecimy go jeszcze niejednemu  znajomemu dbającemu o zdrowie.

Zacznijmy od tego, czym tak naprawdę zajmuje się „Water Your Body”. Otóż jest to aplikacja, która – na podstawie podanej przez nas wagi ciała – potrafi policzyć, ile wody powinniśmy spożyć jednego dnia, a także informuje nas, ile już swojemu organizmowi daliśmy.

Oczywiście aplikacja sama nie jest w stanie sprawdzać, ile szklanek płynów przyjęliśmy w danym dniu. Musimy więc sami uzupełniać dane o spożytych ilościach, na przykład wody mineralnej. Zadanie programu ogranicza się natomiast do podsumowania naszego wyniku i informowania o tym, kiedy przekroczymy limit dziennego zapotrzebowania na różnego rodzaju płyny.

To, co przede wszystkim spodobało nam się podczas testów „Water Your Body”, to bez wątpienia świetnie prezentująca się oprawa graficzna, która zachęca do korzystania z aplikacji, a do tego nie obciąża bardzo naszego sprzętu. Szkoda tylko, że programu nie można przenieść na kartę pamięci. Mimo wszystko, warto polecić „Water Your Body”, szczególnie tym, którzy dużą wagę przywiązują do zdrowego trybu życia.

Program stworzony przez NorthPark można z Android Marketu pobrać zupełnie za darmo. Może więc warto spróbować i sprawdzić, czy po kilku tygodniach pracy z aplikacją,  nieco poprawi się ogólna kondycja naszego organizmu?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button