Welcome2Poland – świetny przewodnik po naszym kraju

Rozpoczął się marzec, co oznacza, że coraz większymi krokami zbliżamy się do rozpoczęcia piłkarskich Mistrzostw Europy rozgrywanych na boiskach w Polsce i Ukrainie. Wraz z końcem maja możemy się spodziewać coraz większej liczby zagranicznych turystów w naszym kraju. To właśnie z myślą o odwiedzających Polskę obcokrajowcach została przygotowana bardzo ciekawa aplikacja „Welcome2Poland”, na którą dość przypadkowo natknąłem się ostatnio w Android Markecie. Oczywiście także i Polacy w opisywanym  w tym wpisie programie powinni znaleźć coś dla siebie. AppsBlog.pl zaprasza więc do zapoznania się z głównymi cechami mobilnego przewodnika przygotowanego przez PKT.pl.

Z racji tego, że narzędzie „Welcome2Poland” przygotowane zostało przede wszystkim z myślą o obcokrajowcach odwiedzających Polskę, warto już na wstępie zaznaczyć, że program stworzony przez PKT.pl jest dostępny w Android Markecie w języku angielskim. Wszystkie informacje są jednak pisane dość prostym językiem, tak więc nawet osoba bez bardzo szerokiego zasobu słownictwa angielskiego nie powinna mieć większych problemów z korzystania z funkcji oferowanych przez „Welcome2Poland”.

Jak już wspomniałem na wstępie, opisywana w tym wpisie aplikacja jest swego rodzaju przewodnikiem po najczęściej odwiedzanych miastach naszego kraju. A skoro  „Welcome2Poland” jest dla turystów, to nie mogło w nim zabraknąć najbardziej podstawowych funkcji, takich jak chociażby informacje o hotelach znajdujących się w danej  miejscowości czy też dobrych i cenionych restauracjach.

Poza tym w programie od PKT.pl istnieje możliwość znalezienia najbliższego bankomatu, pubu, klubu, a także najbliższego miejsca z dostępem do bezpłatnej, bezprzewodowej sieci Wi-Fi.

Bardzo przydatna wydaje się również opcja „Znajdź Mnie”, która, wykorzystując GPS, potrafi namierzyć użytkownika aplikacji, dzięki czemu jest mu łatwiej zorientować się w nowym miejscu.

Warto też dodać, że „Welcome2Poland” dysponuje 33 trasami turystycznymi stworzonymi specjalnie dla odwiedzających Polskę, a wszystko to w trybie offline, co na pewno jest dużym plusem programu.

Na koniec jeszcze jedna istotna informacja – opisywany program cały czas jest ulepszany i aktualizowany. Mimo wszystko wciąż można go pobrać z Android Marketu zupełnie za darmo. Nie pozostaje więc nic innego jak polecić Wam „Welcome2Poland”, a także pozwolić Wam na to, byście o tej aplikacji wspomnieli swoim znajomym z zagranicy.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button