iGun Zombie – FPS dla fanów gier z zombie w roli głównej

Na łamach naszego bloga opublikowaliśmy już niejedną recenzję gry, w której rolę główną odgrywały krwiożercze zombie mające na celu zniszczenie wszelkiego życia na naszej planecie. iGun Zombie to kolejny FPS, który nie wnosi żadnej nowości do fabuły ze złowrogimi zombie, jednak mimo to jest godny polecenia, ponieważ nie jest stworzony na przysłowiowe pięć minut, a jego przejście zajmuje dużo więcej czasu.

Początkowo, gdy zobaczyliśmy iGun Zombie w Android Markecie, nie mieliśmy ochoty na pobieranie i testowanie kolejnej produkcji ze zmutowanymi istotami walczącymi z jednym dzielnym żołnierzem, który stara się uratować świat przed zagładą.

Ostatecznie jednak pobraliśmy produkcję firmy NewFace Games, lecz – przyznamy się bez bicia – naszą decyzją kierowały jedynie względy materialne. W końcu co szkodzi nam przetestować grę, za którą nie trzeba płacić ani grosza, prawda? Teraz, po kilku godzinach spędzonych nad opisywaną grą, jesteśmy w stu procentach przekonani, że iGun Zombie pobralibyśmy, nawet gdyby trzeba było za nią zapłacić kilka złotych.

Co przede wszystkim spodobało nam się w produkcji NewFace Games? Na pewno nie – tak jak możecie się pewnie domyślać – fabuła. Jest ona bowiem taka sama, jak w innych grach z zombie w roli głównej. Jesteśmy więc dzielnym człowiekiem próbującym stawić czoła całej rzeszy zmutowanych, niezbyt przyjemnych istot.

iGun Zombie, przynajmniej według nas, posiada więcej zalet niż wad. Gra składa się bowiem z aż 150 leveli, co oznacza, że nikt nie jest w stanie przejść jej w ciągu nawet kilku godzin spędzonych z telefonem w ręce. Poza tym, opisywana produkcja została rozbudowana o bardzo fajny system broni, tak więc możemy modyfikować nasze uzbrojenie i sprawić, by zabijanie zombie stawało się jeszcze prostsze i przyjemniejsze.
Warto też wspomnieć, że w aplikacji od NewFace Games od czasu do czasu przyjdzie nam zmierzyć się z bossem zombie, który wcale nie jest łatwy do przejścia i wymaga od nas niezłej zwinności i zapewne wielu prób jego przejścia.

Pod koniec należy też nieco napisać o efektach dźwiękowych zastosowanych w iGun Zombie. Wprawdzie nie są one na bardzo wysokim poziomie, lecz dobrze pasują do gry i na pewno przypadną do gustu większości naszych Czytelników.

iGun Zombie w Android Markecie jest bezpłatne, natomiast w AppStore kosztuje $0.99.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button