Angry Birds będą ścigać się bolidami?

Fińskie studio Rovio nie daje o sobie zapomnieć. Niedawno informowaliśmy Was o planowanych dodatkach do gry Angry Birds Space, które mają odnosić się do bohaterów „The Simpsons”, a w tym tygodniu znów mamy okazję, by napisać Wam o kolejnej nowości ze Wściekłymi Ptakami w roli głównej. Tym razem jednak w naszym wpisie mniej będzie już plotek, a więcej faktów. Jesteście ciekawi, czym tym razem zaskoczą graczy fińscy programiści? Tak? W takim razie czytajcie dalej.

Nasi Czytelnicy, którzy na bieżąco obserwują rywalizację Formuły 1, zauważyli zapewne, że od początku bieżącego sezonu znany kierowca, Heikki Kovalainen, nosi kask, w którym bez problemu zauważyć można czerwonego ptaka, głównego bohatera znanej aplikacji „Angry Birds”.

Tym, co jeszcze nie zdążyli dowiedzieć się w Internecie więcej na temat współpracy fińskiego kolegi Roberta Kubicy z jego rodakami ze studia Rovio, pragniemy zakomunikować, że Kovalainen podpisał z twórcami gier umowę, dzięki której mogą oni wykorzystywać wizerunek kierowcy w swojej najnowszej produkcji. W zamian, oczywiście, Heikki musi nosić wspomniany przez nas wcześniej kask.

Mimo iż wiele wskazywało na to, że Rovio stworzy co najwyżej kilka plansz odwołujących się do Formuły 1, portal PocketGamer zapowiedział, że 18 czerwca będzie miała miejsca premiera gry Angry Birds Heikki.

Póki co, niestety, nie wiadomo dokładnie jak będzie wyglądać rozgrywka zapowiadanej aplikacji. W internecie można jednak znaleźć kilka ciekawych plotek, które mówią o tym, że najnowszy twór studia Rovio będzie grą wyścigową wzorowaną na dawnych produkcjach Nintendo.

Czy jednak Angry Birds Heikki faktycznie będzie pierwszą wyścigówką Rovio przekonamy się dopiero w drugiej połowie czerwca. Mamy tylko nadzieję, że nowa gra fińskich programistów nie zawiedzie nas oraz wszystkich fanów Wściekłych Ptaków.

Oczywiście, możecie być pewni, że gdy tylko nowe Angry Birds pojawią się w Google Play oraz AppStore, zostaniecie o tym poinformowani na łamach naszego blogu ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button