Parking Frenzy 2 – zaparkuj samochodem tam, gdzie trzeba

Wielu czytelników na pewno posiada już prawo jazdy. To wiąże się także z umiejętnością parkowania. Niestety nie ukażdego. Głównie kobiety znane są z tego, że nie potrafią parkować i zazwyczaj zajmują się tym mężczyźni. Z tego powodu, choć to raczej mit, powstało bardzo wiele dowcipów, które każdy z nas na pewno słyszał. Może warto więc dać pograć naszej dziewczynie, czy też żonie w grę Parking Frenzy? O tym zadecydujcie sami.

Co jest naszym celem? Jak się zapewne domyślacie musimy zaparkować samochodem w odpowiednim, wyznaczonym do tego miejscu. Wystarczy tylko jechać do przodu, do tyłu i skręcać. Nie trzeba tutaj żadnych dodatkowych umiejętności oprócz w sumie orientacji oraz małej zręcznośći. Na samym końcu dostaniemy punkty, których ilość zależy od tego w jakim czasie pokonaliśmy całą trasę oraz ile przeszkód po drodze zniszczyliśmy. Na poczatku będziemy zdobywali oczywiście trzy gwiazki, lecz potem będzie coraz trudniej.

Sterowanie zostało rozwiązane bardzo prosto. Mamy tutaj dwa przyciski, które odpowiadają za jazdę do przodu oraz do tyłu. Położone są w prawym górnym rogu ekranu. Naprzeciwko znajdziemy dużą kierownicę, którą obracamy zgodnie z tym, gdzie chcemy skręcić. Niestety – tutaj okazało się, że niemożliwa była gra na telefonach, które nie są wyposażone w opcję multitouch. To zdyskwalifikowało parę smartfonów z naszych testów.

Pomówmy więc nieco o wyglądzie gry i muzyce. Jeśli chodzi o udźwiękowienie, to w sumie można tylko powiedzieć tyle, że jest, bo nie przyciąga zbytnio naszej uwagi ze względu na niską jakość dzieł. Grafika jest ładna i raczej nie ma się tutaj do czego przyczepić. Animacji zbyt wielu nie ma, a wszystko chodzi sprawnie nawet na najsłabszych wydajnościowo telefonach.

Za darmo w Google Play.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button