„Fruit Ninja” obchodzi swoje drugie urodziny – będzie update!

Fruit Ninja to gra, którą uważa się za jedną z lepszych produkcji dostępnych na smartfony. Mimo iż wydawać by się mogło, że produkt Hafbrick Studios jest z nami od niedługiego okresu czasu, już w najbliższy czwartek słynna gra, w której sieka się owoce, będzie obchodziła swoje drugie urodziny. I zapewne wcale byśmy o tym Was nie informowali, gdyby nie zamieszczony ostatnio w sieci filmik, który zapowiada ciekawy update popularnej gry.

Fruit Ninja jest aplikacją, w której zadanie gracza polega na siekaniu owoców pojawiających się znienacka na ekranie oraz unikanie dotykania bomb, które powodują koniec gry. Ten niezwykle pomysłowy sposób na rozgrywkę okazał się na tyle atrakcyjny, że Fruit Ninja może pochwalić się już wieloma milionami pobrań zarówno w Google Play, jak i AppStore. Nic więc dziwnego, że Hafbrick Studios postanowiło nieco ulepszyć swoją produkcję tak, aby stała się ona jeszcze lepsza i nie zaczęła się pomału „przejadać” graczom z całego świata.

Z racji tego, że już w czwartek, to jest 24 maja, owocowy ninja obchodzi drugie urodziny, programiści z australijskiego studia zamieścili w sieci filmik, w którym zapowiadany jest update do popularnej mobilnej gry.

Mimo że żaden z nowych dodatków nie został w materiale video (obejrzyjcie, bo został naprawdę dobrze przygotowany) przedstawiony wprost, można dojść do wniosków, iż w najnowszym dodatku do Fruit Ninja będziemy mogli skorzystać z kilku broni pomagających nam w niszczeniu owoców.

Niestety, wiele wskazuje na to, że wszystkie nowości będzie można kupić w specjalnym sklepiku za wirtualną walutę, którą będzie można otrzymać…za prawdziwe pieniądze. Dlatego właśnie nie wszyscy z naszych Czytelników zapewne będą czekać z niecierpliwieniem na 24 maja i pojawiający się tego dnia update.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button