Zombie Road Trip Trials – zombiaki na masce samochodu

Zombie Road Trip Trials to świetna samochodówka, w której prowadząc terenowy samochód, staramy się pokonać zombiaki, które przechadzają się, a czasem przelatują w naszej okolicy. Studio NoodleCake wpadło na świetny pomysł połączenia strzelanki, zręcznościówki i samochodówki. Ta gra osiągnie wielki sukces – tak wywąchał mój niezawodny nos ;)

Do dyspozycji graczy oddano wiele rodzajów bryk. Wśród nich znajdziemy zarówno typowe terenówki, quady, jak i ciężarówki. Za kilkaset monet można każdą z nich ulepszyć, oraz dorzucić ekstra broń do walki z umarlakami.

Sterowanie jest proste, gdyż odbywa się za pomocą przycisków na ekranie, bez używania akcelerometru. Z jednej strony mamy strzałki (gaz i wsteczny), z drugiej natomiast ikonki służące do rotacji auta w powietrzu. Nad strzałkami znajdziemy rakietę służącą do wystrzału amunicji.

Zależnie od tego, jak bardzo odpicujemy nasz sprzęt, będziemy pokonywać przeciwników z większą łatwością, bądź mniejsza. Pierwszy typ broni jest niezbyt sprytny, gdyż nie wykrywa położenia wroga. Jeżeli samochód podjedzie na górkę, a zombie będzie kilka centymetrów niżej, prawdopodobnie nie trafi w cel.

Wśród zombiaków znajdziemy poruszających się pieszo żołnierzy, wielkie mutanty, a także latające na czymś w rodzaju motolotni zwykłe patyczaki. Misje są wyznaczane przed każdym levelem. Czasem należy zabić określoną ilość umarłych, na przykład strzałem w głowę, a innym razem zmieścić się w wyznaczonym czasie.

Achievementsów jest bardzo dużo, dzięki czemu możemy godzinami grać w Zombie Road Trip Trials. Aplikacja ujrzała światło dzienne kilka dni temu, a już stała się hitem. Polecam więc wszystkim, którzy lubią produkcje z zombiakami.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button