Zombie Master World War – gra z zombie ze świetną grafiką!

Wcielamy się w kobietę, która jako jedyna na Ziemi przeżyła.Na początku jak w każdej grze nie wiemy co najpierw zrobić. Dostajemy podpowiedzi z tym, co należy zrobić. I właściwie wystarczy tylko kliknąć to, co będzie wskazane. Dostajemy na początek specjalne banknoty. Dzięki nim możemy rozbudować nasze sektory. Warto podkreślić, że mamy dwa tryby gry. W pierwszym gramy offline, jednak w drugim gra wymaga połączenia sieciowego. Grając online możemy rywalizować z innymi graczami. Możemy tworzyć drużyny a po 7 dniach zwycięzcy zostają nagradzani pieniędzmi.

Do wyboru mamy całkiem dużą ilość broni. Możemy szkolić naszą postać, dzięki czemu później będziemy mogli zadawać większe obrażenia naszym rywalom, staniemy się bardziej odporni na ciosy oraz zyskamy celność trafień, która na początku jak się domyślacie nie jest rewelacyjna. Na początku ciężko opanować nam broń. Organizując drużyny musimy biegać po mieście i zniszczyć naszych rywali. Oczywiście możemy, a nawet wręcz musimy (żeby pokonać wrogów) się ukrywać oraz dobierać w pary czy osłaniać pozostałych partnerów. Aby misja została zakończona sukcesem powinniśmy mieć przygotowaną odpowiednią strategię. Jednak nasi towarzysze naprawdę bardzo nam pomogą.

Grafika jest wręcz genialna. Miasto w 3D wygląda naprawdę rewelacyjnie. Możemy obejrzeć całe miasto dookoła, zobaczyć dróżki itd. Tak wspaniała grafika na smart fonach? Pomyślcie sobie, że jeszcze kilka lat temu nawet nie myśleliśmy  o tym, że będzie tak duży postęp.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

Źródło: Droidek.pl

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button